BTL EMTONE Selülit Tedavisinde Geleceğin Teknolojisi

BTL EMTONE Selülit Tedavisinde Geleceğin Teknolojisi

BTL EMTONE Nedir?

EMTONE, selülit ve sarkmış cildin tüm ana nedenlerini invaziv olmayan bir şekilde ortadan kaldırmak için aynı anda hem termal hem de mekanik enerji sağlayan ilk ve tek cihazdır. Selülite (jinoid lipodistrofi) katkıda bulunan tüm önemli faktörleri tedavi etmek için aynı anda hem termal hem de mekanik enerji sağlayan tek cihaz.

Semptomları baskılamak yerine kök nedenlerin tedavi edilmesini sağlar.

Klinik bir çalışmada gösterildiği gibi %93 gibi olağanüstü bir tedavi başarı oranını deneyimleyin.

BTL EMTONE Uygulama Alanları

Kalçalar selülite eğilimli bölgeler arasında yer alır. Kalçadaki selülitin (jinoid lipodistrofi) görünümü, esas olarak deri yüzeyinin altında yağ hücrelerinin birikmesinden kaynaklanır ve bu da ona çukurlu veya portakal kabuğu benzeri bir doku verir.

Araştırmalar kadınların %90'a yakınının hayatlarının bir noktasında selülitten (jinoid lipodistrofi) muzdarip olduğunu gösteriyor.* Çözüm sandığınızdan daha basit olabilir. EMTONE, katkıda bulunan tüm önemli faktörleri aynı anda ele alıyor!

Kilo verdikten, doğum yaptıktan veya zamanla karın derisi elastikiyetini kaybedebilir. EMTONE'un selülitin (jinoid lipodistrofi) tüm önemli nedenlerini hedef alarak cilt görünümünü ve yapısını iyileştirebileceğini biliyor muydunuz?

BTL EMTONE NASIL SONUÇLAR BEKLEMELİYİM?

Popodaki cilt yapısı daha sıkı görünür. Non-invazif, iğnesiz.

Bölgedeki çukurlaşma etkili bir şekilde hedef alınarak portakal kabuğu görünümü en aza indirilmiştir.

Karın bölgesindeki derinin yapısı iyileştirilir. Alan daha gergin görünüyor.

Üst kolların derisi daha sıkılaşır ve yapısı iyileşir.

BTL EMTONE Selülit Tedavisinde Geleceğin Teknolojisi Öncesi ve Sonrası

EMTONE benim için uygun olur mu?

EMTONE, her tip selülitin invaziv olmayan bir şekilde azaltılmasını ve cilt görünümünün genel olarak iyileştirilmesini isteyen herkes için ideal bir yöntemdir.

EMTONE Uygulama süresi ne kadar? Kaç Seansa ihtiyacım var?

İlk ziyaret sırasında, uzmanımız size özel tedavi planınızı tasarlamanıza yardımcı olacaktır. Çoğu danışmanımız haftada bir veya iki kez olarak planlanan 4 seanslık bir program almaktadır.

Bir tedavi seansı, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak genellikle yaklaşık 20 dakika sürer.

BTL EMTONE Selülit Tedavisinde Geleceğin Teknolojisi Öncesi ve Sonrası

Uygulama nasıl hissettiriyor? Ağrı acı oluyor mu?

Devrim niteliğinde olan EMTONE teknolojisi, tedavi sırasında termal ve mekanik enerjinin aynı anda verilmesine dayanır. Tedavinin en yaygın hissedilen alıgısı, yoğun mekanik titreşimlere sahip sıcak taş masajıyla benzer bir histir. Tedavi rahat bir yatış posizyonunda gerçekleştirilir. Ağrı acı uygulama esnasında ve sonrasında olmaz.

EMTONE sonuçları ne kadar hızlı göreceğim? Günlük yaşantımı kısıtlayıcı bir durum oluyor mu?

Danışanlar ilk seanstan sonra bile gözle görülür el ile hissedilir etki ve iyileşme olduğunu bildirmişlerdir. Sonuçlar genellikle ilerleyen birkaç ay içinde de iyileşmeye devam edecektir. Herhangi bir iş göremezlik süresi olmadan uygulamadan hemen sonra normal hayatınıza devam ededebilirsiniz.