ANTIAGING TEKNOLOJİSİ INDIBA® Deep Care Daha HIZLI ve Daha DERIN Doku Rejenerasyonu

Antiaging Teknolojisi INDIBA® Deep Care Daha HIZLI ve Daha DERIN Doku Rejenerasyonu

INDIBA® Deep Care

INDIBA® Deep Care, geniş vücut bölgelerini tedavi eden veya vücut şekillendirme ve selülit tedavilerinde çözümüdür . Yüksek sıcaklık gerektiren keloidler gibi estetik tedaviler için inanılmaz sonuçlar sağlar .

Teknoloji

INDIBA® Deep Care, 448 kHz'lik belirli bir frekansta monopolar radyofrekans kullanır. Araştırmalar, 448 kHz'lik kararlı frekansın, ilgili sonuçlara çözüm olmaktadır.

Yağ / yağ birikintilerini parçalar, toksin drenajını detokslar ve teşvik eder, hücre metabolizmasını artırır ve kolajen üretimini teşvik eder.

Kan damarlarını genişletir, kan akışını artırır, dokuları ve hücreleri oksijenlendirir, hücre metabolizmasını artırır ve drenajı teşvik eder.

Hücre metabolizmasını harekete geçirir, kan dolaşımını artırır ve fibroblastları harekete geçirir.

YÖNTEMLER

Yüz ve Vücut Gençleştirme

Cildi dolgunlaştırarak ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak vücudumuzun kolajen ve elastin liflerini yenilemesine yardımcı olur.

Cilt Sıkılaştırma ve Nemlendirme

Cilde sağlığı ve doğal güzelliği geri kazandırır. Kan akışını ve besin maddelerini artırır, dokuyu nemlendirir ve kolajen üretimini uyarır.

Vücut Şekillendirme

ELITE NS, hücreleri yeniden dengelemeye, iç sıcaklığı artırmaya ve metabolizmayı etkinleştirmeye yardımcı olur; bu, diğer hücrelere zarar vermeden yağı ortadan kaldırır. (Non-invaziv vücut şekillendirme, vücut yağının alınması veya azaltılması ve Vücut şekillendirme).

Selülitin Azaltılması

ELITE NS, selüliti azaltmaya ve daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt elde etmeye yardımcı olur. (Ödemli, fibrotik, yağ ve karışık selülit).

INDIBA tedavisi güvenli midir ?

INDIBA, belirli ülkenin düzenleyici kurumları tarafından onaylanmıştır. INDIBA CE işaretlidir ve FDA onaylıdır. INDIBA, kapsamlı eğitim ve uzmanlık kursları sağlamaktadır. Güvenli ve etkili teknoloji sunduğumuzdan emin olmak için sürekli olarak önde gelen üniversiteler ve araştırma merkezlerini takip edip, birlikte çalışıyoruz.

INDIBA tedavisi sırasında ne olur?

Tedavi sırasında terapist, akımı iletmek için cilt üzerinde iletken ortam kullanacaktır. Tamamen ağrısızdır, ya daha yüzeysel sıcaklık üreten kapasitif olarak adlandırılan kaplanmış bir elektrot ya da daha derin bir ısı geliştiren ve vücutta daha derin dokuları hedef alan bir metal elektrot olan dirençli bir elektrot kullanırlar. Bu insanlar için hoş bir tedavi yöntemidir.

Kaç seans INDIBA tedavisi gereklidir?

Bu, tedavinin türüne göre değişmektedir. Kronik durumlar normalde akut koşullardan daha fazla seansa ihtiyaç duyar. 2 veya 3'ten çok daha fazlasına kadar değişebilir. Daha fazla bilgi için sağlık uzmanınıza danışın.

INDIBA tedavi seanslarının bir sınırı var mı?

Sınır yok; seans sayısı, tedavi edilecek bozukluğa veya duruma ve ciddiyetine bağlı olacaktır. Kronik bir sorununuz varsa veya daha kalıcı etkilerden yararlanmak istiyorsanız sonuçların uzaması için bakım tedavileri tercih edebilirsiniz.

INDIBA’nın çalışması ne kadar sürer?

Bu, tedavi edilen alana bağlıdır. Akut bir yaralanmada etkiler hemen olabilir, kronik durumlarda bile ilk seanstan itibaren ağrıda genellikle ağrıda azalmalar gözlemlenir. • Estetikte yüz gibi bazı tedaviler ilk seansın sonunda sonuç alabilmektedir. Birkaç hafta içinde yağ azaltma sonuçları görülür. İnsanlar birkaç gün içinde azalma olduğunu söylemektedir.

INDIBA tedavisi ağrılı mıdır?

Hayır, konforlu ve çok keyifli bir tedavidir. Herhangi bir rahatsızlık hissederseniz sağlık uzmanına söylemelisiniz.

INDIBA tedavisinin yan etkileri var mıdır?

INDIBA tedavisi vücuda zararsızdır ve çok hoştur. Bununla birlikte, çok hassas cilt veya çok yüksek sıcaklıklara ulaşıldığında, oldukça hızlı bir şekilde kaybolan hafif bir kızarıklık ve/veya ciltte anlık karıncalanmalar meydana gelebilir.

INDIBA lazer tedavisi ile aynı mıdır?

Hayır, lazer cilde nüfuz etmek için ışık kullanır. Kanıtlar, lazer tedavisinin 15 mm'den (bir insan tırnağı uzunluğu civarında) daha derine nüfuz edemediğini doğrulamaktadır. Bu, lazerin hedefleyebileceği şeylerde çok yüzeysel olduğu anlamına gelir. Çok amaçlı bir tedavidir. INDIBA'nın elektromanyetik bir akım olması nedeniyle, cilt etkinin çoğunu emmeden dokular hedef alınır.

Derin peeling mikrodermabrazyon, lazer, IPL vb. durumlarda tedavi olabilir miyim?

Evet, diğer tedavi tekniklerinin neden olduğu aşırı hassasiyet olmaması ve cilt doğal haline dönmesi şartıyla.

INDIBA seansından önce veya sonra güneşlenebilir miyim?

Lazer gibi diğer teknolojilerden farklı olarak, güneşlenmek radyofrekans tedavisi için kontrendike değildir. Ancak hipertermi kullanılmışsa, güneşe maruz kalmaktan kaçınmalısınız.

Güneş yanığı gelişmişse, kızarıklığı azaltmak ve cilt durumunu düzeltmeye yardımcı olmak için çok düşük yoğunlukta (alt termal) 448 kHz'lik bir akım kullanılabilir.

Seans sonrası makyaj yapabilir miyim?

Evet, seanstan sonra makyaj yapabilirsiniz. Terapistinizin bir seanstan sonra yüzünüze kremler uyguladığı ve sizden bunu yapmamanızı isteyebileceği özel bir protokolü olabilir