ANTIAGING TEKNOLOJİSİ EXION Yüz ve Vücut Uygulamaları

Antiaging Teknolojisi EXION Yüz ve Vücut Uygulamaları

EXION

Daha genç daha pürüzsüz bir yüzün yeni jenerasyon cihazı.

Exion BTL Aesthetics firması tarafından geliştirilen dokuları sıkılaştırarak ve kasları geliştirmek için dizayn edilmiş yeni jenerasyon bir cihazdır.

Monopolar radyofrekans ve hedefe yönelik ultrasound kombinasyonu ile çalışır.

Monopolar radyofrekans elektrik akımı ile ısı üreterek dolaşımı arttırır. Ultrasound ile birlikte cilt ve dilt altında fibroblast aktivitesini arttırır. Cilt altında oluşan strsss ile kollojen elastin ve hyolorinik asit değerlerini yükseltir. Yapılan araştırmalar işlem sonrası hyolorinik asit düzeylerinin %220 oranında arttığını göstermiştir.

Hyoluronik asit ve kollojen artımı ciltte dolgun bir görünüm sağlarken elastin kırışıklık ve ince çizgileri yok eder.

Exion 20-40 yaş aralığında tek başına yeterli sonucu verir.

40 yaş üstü uygulamalarda diğer enjekte edilebilir tedavi yönderleri ile birlikte kullanılabilir ve mükemmel sonuçlar verir.

  • Kırışıklıklar ve ince çizgiler
  • Sarkan cilt
  • Düzensiz cilt dokusu
  • Genişlemiş gözenekler

tedavi endikasyonları içindedir.

UYGULAMA: Cilt temizlendikten sonra cilt üzerine özel jel sürülür. Başlık yavaşça cilt üzerinde dolaştırılır. Yapay zeka kişiye özel olarak enerji dağılımını düzenler. Ciltte hafif ısınma dışında bir problem oluşmaz. İşlem sonrası hafif kızarıklık kısa sürede geçer. Günlük hayatınızı olumsuz etkilemez.

EXION cihazı bir platformdur.

İğneli Fraksiyonel Radyofrekans Genişletilmiş Mod, dokuyu fiziksel olarak delmeden ek nüfuz için RF enerjisini iğne ucunun ötesine iletir. Bu, rahatsızlığı azaltırken daha derin katmanlara ulaşmaya yardımcı olur.

Daha az ağrı ile daha fazla derinlik sağlayan mikro iğneleme RF single pass uygulaması YAPAY ZEKA, SINGLE PASS uygulamasına olanak tanıyan optimum enerji dağıtımını sağlar.

h4>EXION YÜZ

Hyaluronik asidi iğnesiz, doğal olarak arttıran ilk uygulmaladır. Simultane monopolar RF ve hedefli ultrasyon Patentli Teknoloji retiküler dermiste en yüksek enerji birikimi ile tüm dervisi tedavi eder.

Mekanik ve termal stimülasyon retiküler dermiste (dermisin derin tabakası) fibroblastları hedeflemek, elastin ve kollojen üretimi ile birlikte hraluronik asidi arttırmak için gereklidir.

EXION VÜCUT

Hem cildi hemde bölgesel yağ dokusunu tedavi etmek için tasarlanmış çok yönlü bir vücut bakımı.

Cilt Gevşekliğini Giderme: Derin subdermal ısıtma, hücre dışı matriksin kasılmasına neden olarak cildin hızlı bir şekilde sıkılaşmasını sağlar.

Bölgesel Yağlar İçin Aktif Soğutma: Cildin aktif olarak soğutulması RR'nın yağdaki sıcaklıkları apıpotik seviyelere yükseltmesini sağlar.

  • %85 cilt gevşekliğinde iyileşme oranı
  • %22 ulaşılması zor alanlarda yağ azalması oranı

Exion ile tedaviden kimler yararlanabilir?

Yaşı veya cilt tipi ne olursa olsun cildinin görünümünü iyileştirmek isteyen herkes hyaluronik asit artırıcı bir tedaviden faydalanabilir. Doktorunuza aşağıdakileri sorarak tedavinin sizin için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Exion ile hangi bölgeler tedavi edilebilir?

Periorbital, boyun ve dekoltenin yanı sıra kollar, bel simitleri ve kalça çevresi yağlanmalar da dahil olmak üzere yüz ve vücutta toplam 20 bölge.

Exion sonrası herhangi bir dinlenme süresi gerekiyor mu?

Genel olarak işlemden hemen sonra günlük hayattaki işlerinize dönebilirsiniz.

Exion Tedavi nasıl hissettiriyor?

Bazı hasta raporlarına göre prosedürün son derece rahat ve hatta rahatlatıcı olduğu bilinmektedir. Tedavi edilen bölgede sıcaklık hissedebilirsiniz.

Exion tedavi kaç seans süremektedir?

Cilde ve yapıya bağlı olarak 4-6 seans sürmektedir. Seanslar arası 5-7 gün olarak değişmektedir. Doktorumuz cildinizi inceledikten sonra size uygun seanslar oluşacaktır.

Exion tedavi sonuçları ne kadar sürede görebilirim?

Mevcut çalışmalara göre en iyi sonuçlar genelde tedaviden 3 ay sonra görülebilmektedir.