ANTIAGING TEKNOLOJİSİ HYDRAFACIAL MD Cilt Bakım ve Cilt Yenileme

Antiaging Teknolojisi Hydrafacial MD Cilt Bakım ve Cilt Yenileme

Amerika'da Hollywood yıldızlarının tercihi Hydrafacial cilt yenileme sistemi ışıl ışıl derinlemesine temiz ve problemsiz cilt isteyen kadınların bir numaralı tercihidir. Hydrafacial, Amerikan Medical Estetik derneği tarafından 3 yıl üst üste dünyanın en iyi cilt bakım ve yenileme sistemi olarak seçilmiştir. Hydrafacial ile yapılan uygulamalar son derece rahat, konforlu, etkindir. Uygulama sonrasında ciltte biri iritasyon, yanık veya benzeri istenmeyen etkiler görülmediğinden, Hollywood'da Paris Hilton, Demi Moore gibi bir çok ünlü tarafından katılacakları davet ve törenlerden hemen önce dahi tercih edilmektedir.

Sistem kendine özel eşsiz bir metot ile çalışmaktadır. Bilimsel olarak ta ispatlanmış bu yöntem Hydradermabranzyon olarak adlandırılmakta ve uygulama son derece etkin peeling etkisiyle beraber özel başlıklar sayesinde cilt içersine nüfuz ettirilen ve gözeneklerden daha sonra basınç ile emilen serumlar ile cildin aşırı temizlenmesi ve cilde gerekli vitamin ve maddelerin verilmesine dayanır.

Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme,soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-dermabrazyon teknolojisi. Her cilt tipine uygundur. Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar almaktadir.

CİLT BAKIMINDA HYDRAFACIAL MD Hydrafacial MD de hiçbir yan etkisi olmayan ve cilt tipine ve ihtiyacına göre özel solüsyon karışımı hazırlayan ve yüksek basınçla cildin derinliklerine kadar nüfuz ettiren kişiye özel steril başlıklar kullanılmaktadır.

Özel Vortex sistemi cilt yüzeyinde ölü dokuyu tamamen kaldırıp cilde ulaştırdığı etken maddelerle cildi yenilemekte ve kırışıklıkları gidermektedir.

Televizyonlarda HD teknolojisinin çıkışı ile artan görüntü kalitesi yıldızların cilt görünümünde yüksek kaliteye ihtiyaç oluşturdu. Amerikan firması Edge Hydradermabrazyon teknolojisini geliştirerek dünyaya HD cilt tedavisini getirdi. Bu yöntemle güzelleşen Hollywood yıldızları filmlerde cilt kaliteleriylede ön planda olmakta, sizde bu teknoloji ile hemen tanışın.

  • HYDRAFACIAL MD VİDEO

  • HYDRAFACIAL MD VİDEO

  • HYDRAFACIAL MD VİDEO