ANTIAGING TEKNOLOJİSİ LINERASE Kolajen Mezoterapisi

Antiaging Teknolojisi LINERASE Kolajen Mezoterapisi

Neden "LinErase" (Heterojen Kollajen TIP 1 )

Sarkmış cildin kollajeni eksiktir,LinErase tedavisi cilt sıkılıştırma için en hızlı yollardan biridir.

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, ciltteki kuruluk, kırışıklık ve donukluğun nedeni kollajenin azalmasına bağlıdır.

LinErase, cilt altı uygulanan bir üründür ve estetikte gelinen başarılı noktadır.

LinErase kollajen, bağ dokusunun restorasyonu için en uygun koşulları üretir. Dermal biyo-yeniden canlandırmada yardımcı bir madde olarak gösterilir ve dermisin bağ dokusunun yenilenmesine yardım ederek kollajenin fizyolojik neoformasyonu için en uygun koşulları yaratır. Vücut ve yüz chrono ve fotoğraf eskime ve scar tedavisinde (akne izleri tedavisinde ) kullanılır.

LinErase, ilk yaşlanma belirtilerine karşı mücadelede bir atılımdır .

LinErase Öncesi ve Sonrası

LinErase, yeni bir doku dolgusu olarak kollajen üretmek için fibroblastların uyarılması için endikedir. İnsan derisinde egemen olan kollajen formunun (% 80) kolajen tip I - fibroz cilt desteği - ve kollajen tip III (yaklaşık% 20) olduğunu biliyor muydunuz? Kollajen sayesinde cildimiz esnek, sağlam ve pürüzsüzdür.

Ne yazık ki, 25 yaşın üzerindeki kişiler yaklaşık olarak yıl boyunca bu değerli maddenin%1,5’uğunu kaybederler.Bunun sonucunda İlk kırışıklıklar ortaya çıkabilir ve deri "yer çekimine" maruz kalmaya başlar.

Estetik tıp, ciltteki kollajeni tekrar geri vermeye ve kaybının etkilerini ortadan kaldırmaya çalışmaktadır.

Yeni nesil kollajen LinErase’nin pazara sunulmasıyla,estetik dermatolojinin dokuların yeniden yapılandırılması için tamamen yeni olanaklar ortaya çıkarmıştır.

LinErase, doktorlar tarafından kullanılan ve cildi geri kazandıran ve yeniden yapılandıran ve böylece geride kalan elastikiyetini ve parlaklığını geri getiren biyoaktif enjekte edilebilir bir formülasyondur. Bu, ilk yaşlanma belirtilerine karşı mücadelede bir atılımdır!

Kollajen kaybıyla mücadelenin en iyi yolu eksikliklerini gidermek ve kaybının etkilerini ortadan kaldırmaktır.Bu nedenle vücuda tekrar kollajen verilmesi gereklidir.

Estetik tıpta uzun zamandır beklenen buluş keşfedildi! Estetik dermatoloji, üçüncü nesil LinErase ile dokuların yeniden yapılandırılması ve yeniden yapılandırılması için yeni fırsatlar yarattı. LinErase yenilikçi bir terapidir ve dünya prömiyeri Mart 2015'te gerçekleşmiştir. Bu, doktor tarafından gerçekleştirilen özel bir tıbbi prosedürdür. Terapi cildi yeniden canlandırır ve yeniden yapılandırır ve böylece eskimiş elastikiyetini ve doğal parıltısını eski haline getirir.

“LinErase”

Yeni nesil, estetik tıpta kullanılan bir tedavidir. Cilt altı uygulama için modern ve güvenli bir ajandır. Önemlisi, tedavi yan etkilere veya alerjik reaksiyonlara neden olmaz. İşlem minimal invaziv bir yöntemdir, bu nedenle uzun bir iyileşme süresi gerektirmez. LinErase, estetik tıp doktorlarının elindeki en son yöntemdir Bu uygulama, yaşlanmanın belirtileri ile mücadelede bir gelişmedir.

LinErase, cildin yenilenmesi ve yeniden yapılandırılması,esneklik ve esnekliğin sağlanması, kırışıklıkların düzelmesi için amaçlanmıştır. Bu tedavi sayesinde cilt beş yıla kadar daha gençleşebilir!

LinErase Kime Ne Zaman Yapılır ?

LinErase, yaşlanma sürecini durdurmak için 25 yaşından sonra kullanılabilir.

LinErase Uygulama

“Uygulama sadece doktorlar tarafından yapılabilir.”

LinErase sıvı bir formdadır ve ince ve çok kısa (4 mm) bir mesoterapi iğnesi ile uygulanır.

Doktor, cildin arıtılmış alanı üzerine 1-3 cm aralıklarla LinErase yi uygular.

Uygulamadan sonra, hastanın cildi hafif bir masaja tabi tutulur. Toplam tedavi doktor tavsiyesine ve hastanın cildinin durumuna bağlı olarak 2-4 tedaviden oluşur. İlk sonuçlar, 7-14 gün sonra görülebilir. Tedavinin tam etkisini elde etmek için 2 hafta aralıklarla 4 tedavi tercih edilir. Bu süreden sonra cildin yoğunluğu ve elastikiyetinde görünür farklılıklar görülür.

LinErase Etkisi Ne Zaman Görülmeye Başlar ?

İlk etkiler: 7 gün sonra cilt renginin, parlaklığın ve iritasyonun hafifletilmesi ortaya çıkabilir ve tedavi süresince gelişmeye devam edilir.

Tedavinin tam etkisi cildin bağ dokusunun yeniden yapılandırılması yoluyla yüz, boyun, eller ve cildi onarır, yeniler ve her şeyden önce cildin doğal güzelliğini geri kazandırır.

LinErase, streç izlerini azaltmak, atrofik izleri ve sivilceleri tedavi etmek için idealdir. (cilt gerginliği, yoğunluk, gevşek cilt kalınlaşması, ince çizgilerin doldurulması ve cilt kusurları,akne izleri ,scar tedavisi )

Sonuçlar terapinin tamamlanmasından sonraki 4 hafta içinde elde edilir.

LinErase, kollajen prosedürü minimal invazivdir ve iyileşme süresi gerektirmez. İşlem hastalarda yapılmadan önce, uygun anestetik krem yerel olarak uygulanır. Ancak, ürün anestetik bir madde içerdiğinden, standart bir uygulama değildir. Enjeksiyon yerindeki kızarıklık prosedüründen sonra yanma, şişme, kaşınma veya hassasiyet oluşabilir. Yukarıdaki semptomların hepsi herhangi bir tıbbi müdahale gerektirmez, çünkü işlemden birkaç dakika sonra veya 3-7 gün içinde kendiliğinden kaybolurlar.

Sonuç, 12-18 aya kadar tadını çıkarabileceğiniz 'daha genç bir görünüm'.