BTL X-Wave Popo Dikleştirme ve Selülit Tedavisi

BTL X-WAVE Popo Dikleştirme ve Selülit Tedavisi

BTL X-WAVE KİMLERE UYGULANIR?

Gözle görünür selüliti olan herkese uygulama yapılabilmektedir. Selülit göbekte, bacakta hatta popo üzerinde dahi olabilir.

BTL X-Wave yüzeye yaklaşmış düzensiz yağları yok edereko bölgede düzen sağlamak için üretilmiştir. Kilo kaybı sonunda poposunda düşme olan kişilerde ya da daha dik popoya sahip olmak isteyen kişilere uygulanmaktadır.

Popo üzerindeki yağların homojen azalması, yeni kas ve bağ doku oluşumu sağlamak için üretilmiş bir sistemdir. Daha sıkı ve dik bir popo isteyen kişiler için birinci derecede tercih sebebidir.

BTL X-WAVE KAÇ SEANSA İHTİYACIM OLACAK?

Kişinin durumuna göre değişkenlik gösterebileceği gibi genel prosedür haftada 2 toplam 6 seans yapılmaktadır. İşlemler 20 - 25 dakika sürmektedir.

Uygulama sonunda düzensiz yağlar ayrıştırılarak yeni bağ doku ile kas oluşumu başlamaktadır.

Belirli bir süreden sonra kişi eski haline dönmez ancak beslenme ve yaşam düzenine bağlı sonucun etkileri değişebilmektedir.

BTL X-WAVE NASIL SONUÇLAR BEKLEMELİYİM?

Sonuçlar kişiye göre değişiklik gösterebilir. Ancak kişi uygulamanın hemen sonrasında dahi ödemin azaldığını dokunarak hissedebilir ve bunu gözlemleyebilir.

İkinci seans yani ilk haftanın sonunda gözle görünür değişiklikler olmaktadır.

Kişinin daha fazla su içmesi ve yediklerine dikkat etmesi sonuçları daha da arttırmaktadır ve korunmasını sağlamaktadır.

Spor yapıyorum ama yetmiyor daha sıkı olmak istiyorum.

Zayıfladım ancak popomda sarkma oldu.

Selülitten nefret ediyorum.

İnvaziv olmadan (cerrahi gerektirmeyen) popo ve çevresindeki düzensiz yağları ayrıştırarak yeni bağ doku oluşumunu sağlayan ve kas artışına destek olan yeni nesil shock wave teknolojisi.

BTL X-WAVE oluşturduğu şok dalgaları ile düzensiz ve yeni oluşmaya başlayan yağları diğerlerinden ayırarak düzen sağlar.

Yüzeyin portakal kabuğu görüntüsünü oluşturan yağların parçalanmasını sağlar ve oluşumunu engeller.

BTL X-WAVE aynı zamanda yeni bağ doku ve kas oluşumunu yaparak poponun dikleşmesini ve dik kalmasını sağlar.