ANTIAGING TEKNOLOJİSİ EMFACE Daha Az Kırışıklık, Daha Fazla Lift

Antiaging Teknolojisi EMFACE Daha Az Kırışıklık, Daha Fazla Lift

EmFace Nedir?

EmFace her bir 20 dakikalık seansta yüzdeki cilt ve kas dokusuna aynı anda etki eden bir teknolojidir. Anti-aging endüstrisinde radyo frekansı ve HIFES™️ enerjisini senkronize olarak kullanan ilk ve tek teknolojidir. Cilt, kaslar ve bağ dokusuna etki etmek için senkronize radyo frekansı ve yüksek yoğunluklu elektromanyetik stimülasyon (HIFES™) teknolojilerini kullanmaktadır. Bu işlem ciltteki çizgi ve ince kırışıklıkları azaltır, cilde lift etkisi yaratır ve cildin bağ dokularına etki eder.

Emface Nasıl Çalışır?

Emface, yüz kaslarını kasmak ve güçlendirmek için (HIFES™) teknolojilerini kullanır ve bu işlem sonucunda ciltte kaldırma (lifting) etkisine neden olur. Emface, radyo frekansı ile elektromanyetik stimülasyonu senkronize uygular. Bu teknoloji kombinasyonu, kasların hacmini arttırır. En önemlisi ciltteki kırışıklıkları azaltır.

Klinik çalışmalara göre EmFace tedavisi sonucunda ;
Çizgi ve kırışıklıklarda %37 azalma,
Yüz kasları %30 artış,
Yüzdeki lifting %23 artış.

EmFace tedavisinden kimler faydalanabilir?

Daha çizgisiz, daha kırışıksız bir yüz, belirgin yüz hatları isteyen herkes EmFace teknolojisinden faydalanabilir.

EmFace Hangi Bölgeler İçin Uygulanır?

EmFace uygulaması yüz bölgesi için tasarlanmış bir teknolojidir. Alın ve yanak bölgelerinde yapılan bir uygulamadır. Hedefi kaş, yanaklar ve ağız çevresinde lifting sağlamak ve kırışıklıkları azaltmaktadır.

EmFace Kaç Seans Yapılır?

EmFace, ortalama 7-10 gün arayla planlanan 20 dakikalık 4 seans uygulanmaktadır. EmFace etkisine göre uzman kontrolünde uygulamaya devam edilebilir.

EMFACE Nasıl Yapılır?

EMFACE iğnesiz ve toksinsiz bir uygulama yöntemidir. Uygulamaya başlamadan önce cildin temizleme işlemi gerçekleştirilir. İlk olarak uygulama bölgelerine yerleştirilir ve 20 dakika sürecek seans başlatılır. Bu 20 dakikada uygulama yapılan bölgede sıcak masaja benzeyen bir ısınma ve yüz kaslarında kasılma hissedilir. Bu hisler normal olup endişe etmeye gerek yoktur. Seanslar acısız ve oldukça konforludur. İşlemden hemen sonra günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

EmFace Uygulama Sonucu Ne Zaman Görülür?

İlk seansın ardından uygulama yapılan bölgede farkı hemen görebileceksiniz. Uygulama yapılan bölge daha gergin ve cildiniz daha parlak olduğu görünecektir. Uygulama bölgesinde lifting olacaktır. En iyi sonuçlar için son seanstan sonra 90 günlük bir süre geçmesi gerekiyor.

EmFace Uygulamasından Sonra Dikkat Etmek Gereken Bir Şey Var Mı?

EmFace uygulaması sonrasında bir kısıtı bulunmamaktadır. Uygulama sonrasında gündelik yaşamınıza devam edebilirsiniz. Güncel yaşam kaliteniz, bol su tüketilmesi ve beslenme gibi faktörler EmFace uygulamasında daha olumlu sonuçlar sağlamaktadır.

EmFace Uygulamasının Diğer Uygulamalardan Farkı Nedir?

EmFace uygulaması, yüz germe ile karşılaştırıldığında yüz germenin bir ameliyat olduğu ve yüz germe sonrasında iyileşme döneminde ihtiyaç duyulmaktadır. EmFace ameliyatsız, anestezi gerektirmeyen, iğnesiz yani invaziv bir uygulama olduğu için kişi iyileşme sürecine ihtiyaç duymamaktadır. Sonuç olarak EmFace uygulaması güncel hayatı etkilememektedir. EmFace uygulamasında birlikte kullanılan radyo frekans ve HIFES™ başka hiçbir uygulamada birlikte kullanılmamaktadır. Bu iki teknolojinin birlikte kullanılması çizgi ve kırışıklıkları en uygun derecede azaltıp cilde lift etkisi yaratır. Ayrıca bazı diğer uygulama yöntemleri belirli bir yaş kriteri vardır. EmFace her yaşa uygulanabilen konforlu ve basit bir uygulamadır.